Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas kitą darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Po raudonu dangum

4,6/5(41)
Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime. Užsisakykite el. pranešimą ir informuosime jus iškart, kai prekę turėsime.
4,641 įvertinimo
41 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5/5
Aušra

Verta dėmesio knyga. Rekomenduoju!

2024-05-30
Autentiškas komentaras

Apie prekę

„Po raudonu dangum“ – tikrais faktais paremtas istorinis romanas, sulaukęs nepaprasto populiarumo ir puikių vertinimų.  Romane pasakojama italo Pino Lelos istorija antro pasaulinio karo metais. Nuostabus įtraukiantis ir įkvepiantis kūrinys, atskleidžiantis antrojo pasaulinio karo veidą. Vos septyniolikos sulaukęs jaunuolis susiduria su žiauria karo realybe, jam tenka atlikti svarbias ir pavojingas užduotis, kurios verčia rizikuoti savo gyvybe gelbstint kitus. Pradžioje Pinas padeda žydams pavojingais ir slaptais Alpių takais pabėgti iš Italijos į Šveicariją. Vėliau, priverstas tėvų, jis užsirašo į vokiečių kariuomenę ir tampa vieno galingiausių Trečiojo reicho vadų asmeniniu vairuotoju. Taip jis gauna galimybę šnipinėti ir kovoti prieš nacius savaip. Šioje kovoje jį lydi meilė jo svajonių merginai Anai, kurią net po jos tragiškos žūties nešioja širdyje visą gyvenimą.

Asta, Pegaso knygyno vyr. konsultantė
Amazon, The Wall Street Journal, Publishers Weekly ir USA Today bestseleris.

Nepaprasto populiarumo ir puikaus skaitytojų vertinimo sulaukęs istorinis romanas apie pamirštą drąsaus jaunuolio žygdarbį Antrojo pasaulinio karo metais. Paremtas tikra Pino Lelos istorija.

Pinas Lela – eilinis septyniolikmetis italas, kurio galva pramušta muzika ir merginomis. Jis nenori turėti nieko bendra nei su karu, nei su naciais, tačiau nerūpestingas gyvenimas vieną dieną baigiasi. Toliau nuo bombarduojamo Milano tėvų išsiųstas Pinas padeda žydams slaptais Alpių takeliais pabėgti iš šalies.

Norėdami apsaugoti nuo mūšio lauko, tėvai priverčia Piną užsirašyti savanoriu į vokiečių kariuomenę. Po sužeidimo jis tampa Italijoje vieno paslaptingiausių ir galingiausių Trečiojo reicho vadų – generolo Hanso Lejerso asmeniniu vairuotoju. Tuo pat metu jaunuolio širdį užvaldo meilė gražuolei Anai.

Gavęs progą šnipinėti aukščiausią nacių vadovybę, Pinas pradeda slaptą ir vienišą kovą.

„Po raudonu dangum" ekranizavimo teises įsigijo kompanija Pascal Pictures. Pino Lelos vaidmenį atlikti ruošiasi naujausiuose filmuose apie žmogų- vorą sužibėjęs Tomas Hollandas.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
BALTO leidybos namai
Vertėjas
Vaida Jėčienė
Leidimo metai
2019-05-14
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
528
Matmenys
21,5x14,5x2
Spalvingumas
Nespalvotas
Pav. originalo kalba
Beneath a Scarlet Sky
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002180919
EAN kodas
9786098233254
ISBN kodas
9786098233254
Mark T. Sullivan - Po raudonu dangum - 000000000002180919

Po raudonu dangum

4,6/5(41)
Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime. Užsisakykite el. pranešimą ir informuosime jus iškart, kai prekę turėsime.

Atsiliepimai

4,641 įvertinimo
41 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5
29
4
3
3
5
2
1
1
0
5/5
Aušra
2024-05-30
Autentiškas komentaras
Verta dėmesio knyga. Rekomenduoju!
5/5
Genovaitė
2024-03-26
Autentiškas komentaras
5/5
Judita
2022-12-03
Neautentiškas komentaras
Puiki knyga apie drąsų jaunuolį, tapusiu šnipu pasipriesinimo Italijoje prieš nacius
5/5
Aurelija
2022-06-08
Neautentiškas komentaras
Puiki knyga, nuostabus pasakojimas pagal tikrus faktus, ilgai išliks atminty.
5/5
Remigijus
2022-03-28
Neautentiškas komentaras
Super knyga, megstantiems 2-ojo pasaulinio karo tematiką. Lengvai skaitoma :)
5/5
Vykintė
2021-11-11
Neautentiškas komentaras
Senokai knyga gulejo lentynoje, vis neimdavau i rankas, bet kai paemiau tai nebegalejau paleisti. Labai lengvai ir greitai skaitoma, be galo idomi ir itraukianti. Tragiskai pasisukusios istorijos, bet vieno zmogaus visa laika neapleido sekme ivairiose situacijose. Vau, tikrai 10!
0/5
So
2021-11-11
Neautentiškas komentaras
Itraukianti istorija, kuria norejosi kuo greiciau pabaigti, tam kad suzinoti istorijos pabaiga
5/5
Ineta
2021-10-01
Neautentiškas komentaras
Nuostabi knyga, labai sužavėjo ir sujaudino, be galo jautri ir įsimintina zmogaus gyvenimo istorija II Pasaulinio karo fone Italijoje.
4/5
Živilė
2021-09-25
Neautentiškas komentaras
Istorija tikrai idomi, kartais net suvirpinanti sirdi, bet na lyg kazko pritruko, nebuvo kad prikaustytu demesi, kad skaitytum ir negaletum atsitraukti
3/5
Gintare
2021-09-02
Neautentiškas komentaras
Labai sunkiais skaitėsi. Nors istorija tikra, bet neįdomi. Matyt tiesiog ne mano knyga.